Gorąca pożyczka w SKOK Stefczyka

Pożyczka SKOK Stefczyka to bardzo gorący temat w ostatnim czasie. Dzieje się tak głównie dlatego, że banki niestety po okresie zamrożenia akcji kredytowej, zaczęły stawiać przed klientami bardzo wysokie wymagania przed udzieleniem pożyczki. Pieniądze w zasadzie dostać można z dużą dozą prawdopodobieństwa, ale będzie miało to miejsce dopiero po długim okresie zdzierania sobie podeszew i strzępienia języka. O kursowaniu z licznymi dokumentami nawet nie wspominając. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Stefczyka staje się alternatywą dla banków głównie właśnie dlatego, że nie robi swoim klientom aż takich problemów. Kredyt gotówkowy skok Stefczyka może być wzięty niemal od ręki. Zacznijmy jednak od początku.

Oferta VIP i Prestige

W najlepszej sytuacji są zdecydowanie osoby, które kwalifikują się do skorzystania z takich usług finansowych jak pożyczka kasa Stefczyka Prestige oraz pożyczka skok Stefczyka VIP. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla osób, które zarabiają netto przynajmniej dwa tysiące dwieście złotych. Legitymując się takimi zarobkami można wejść na przyspieszoną ścieżkę decydowania o przyznaniu pożyczki. Co ciekawe, nie ma tutaj górnego limitu przyznanych środków i ogranicza nas tylko czas pożyczki. Może być wydłużony jeśli zadeklarujemy powiązanie pożyczanych pieniędzy z nieruchomościami. Produkt VIP, który oferuje nam Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Stefczyka, to z kolei oferta dla osób wykonujących jeden z określonych przez SKOK zawodów specjalistycznych.

Są to miedzy innymi lekarze i prawnicy. Warunki jej udzielenia są bardzo podobne do tych z oferty Prestige, ale pozwalają na otrzymanie większej kwoty bez żadnych zabezpieczeń czy zaświadczeń o zarobkach. Mogą z niej korzystać także osoby niewymienione na liście zawodów, które prowadzą własną działalność gospodarczą lub legitymują się odpowiednimi zarobkami. Na trochę innych zasadach działa pożyczka skok Stefczyka Senior. Warto tu o niej wspomnieć dlatego, iż z jednej strony jest ona obwarowana zdobyciem określonych dokumentów i przedstawieniem ich w siedzibie SKOKu, ale z drugiej strony, uzyskanie wszystkich tych zaświadczeń jest bardzo proste dla osoby, która kwalifikuje się do otrzymania pieniędzy w tym podejściu. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Stefczyka ofertę Senior kieruje do osób po 60 roku życia. Szczególne benefity mogą stać się udziałem stałych klientów kasy oszczędnościowo-kredytowej.

Pożyczka w SKOKU przez internet

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Stefczyka stara się także ze swoją ofertą kredytową wychodzić do osób, które swoje interesy kapitałowe prowadzą na niwie Internetu. Pożyczka gotówkowa skok Stefczyka Internetowa Obniżka w większości załatwiana jest na stronach internetowych Kasy. Znajdują się tam odpowiednie formularze, które trzeba starannie wypełnić i przesłać do oddziału. Odbywa się to naturalnie automatycznie. Po wstępnej akceptacji wniosku kredytowego, co odbywa się niemal błyskawicznie, należy sie stawić w oddziale SKOK i podpisać szereg dokumentów. Po tym fakcie pieniądze są nasze. Wizyt jest maksymalnie jedna. Także w tym wypadku niskie kwoty zobowiązania nie wymagają żadnych poręczycieli ani nawet zaświadczeń o zarobkach. Podobnie jak w przypadku innych produktów finansowych, które oferuje Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Stefczyka, ich koszt może być znacznie obniżony dla stałych klientów Kasy.

Najwygodniejszym sposobem tymczasowego reperowania budżetu, jaki oferuje nam Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Stefczyka, jest preferencyjna linia pożyczkowa. Jest to pożyczka gotówkowa skok Stefczyka, która w zasadzie działa dokładnie tak samo jak debet na koncie w normalnym baku. Przeznaczona jest ona naturalnie tylko dla osób, które posiadają rachunki w kasie oszczędnościowo-kredytowej i dodatkowo posiadają karty debetowe. Limit wypłat poniżej stanu konta ustala się indywidualnie.

 

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, średnia: 5,00 z 5)
Loading...