Pożyczki pozabankowe

Provident

By Grudzień 12, 2017 Brak komentarzy

Pożyczki Provident

Provident Polska jest firmą udzielającą tzw. mikro pożyczek czyli kwot w wielkości 300zł – 5000zł. Pożyczki te są udzielane na okres 28, 42 lub 55 tygodni. Raty są spłacane w ratach tygodniowych.

Pożyczkobiorcy mają do wyboru możliwość spłacania rat przelewem na konto bankowe Prowident lub bezpośrednio przedstawicielowi Providenta u siebie w domu.

Generalnie jest bardzo łatwo dostać pożyczkę gotówkową w tej firmie, gdyż nie są wymagani żadni poręczyciele a jedynie dokument tożsamości. Czasami może być potrzebne zaświadczenie o dochodach. Przez dochody rozumie się nie tylko pensję ale też np. rentę czy emeryturę.

O pożyczkę mogą się także ubiegać osoby znajdujące się w BIK (Biuro Informacji Kredytowej), gdyż zdolność spłacania pożyczki i tak zostanie oceniona na spotkaniu przez przedstawiciela. Ta pożyczka bez BIK jest więc dostępna także dla zadłużonych.

Oprócz tych zalet jest jeszcze jedna – nie musisz się tłumaczyć w Prowident na co zamierzasz przeznaczyć pożyczane pieniądze. To tylko Twoja sprawa.

Rekordowa popularność pożyczek!

W 2010 roku 782.000 Polaków wzięło w Provident pożyczki gotówkowe o łącznej wartości ponad 1,4 mld zł (tak! – prawie półtora miliarda złotych). Średnio każdy klient pożyczał ok. 1800 zł. To pokazuje jak korzystna jest ta oferta dla klientów.

Żródło: Gazeta Wyborcza

Oferta Provident w skrócie:

  • możesz pożyczyć od 300 zł do 7000 zł
  • bez poręczycieli
  • dogodne terminy spłaty
  • brak ukrytych opłat
  • bez zbędnych formalności – tylko na dowód
  • pożyczka bez BIK

Jak wygląda spłacanie pożyczki?

To zależy czy wybierzesz pożyczkę Prowident z tzw. obsługą domową czy z opcja przelew. Jeżeli z obsługa domową, to wtedy po spłacane raty będzie co tydzień przychodzić do domu Klienta ten sam przedstawiciel, który pożyczył pieniądze.

Można także wybrać kredyt z wpłatą na konto i wtedy spłacane raty Klient co tydzień również przelewa na konto Prowident Polska. Jednak znacznie więcej klientów wybiera pożyczkę z obsługą domową, gdyż jest ona dla nich znacznie wygodniejsza.

Provident na świecie

Provident jest częścią międzynarodowej grupy finansowej. Oprócz Polski, która jest jednak głównym obszarem działalności Provident, firma działa także w innych krajach takich jak np. Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia a nawet Meksyk.

Działalność społeczna Provident

Akademia Rodzinnych Finansów jest głównym programem Provident z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Specjaliści firmy prowadzą w całej Polsce darmowe szkolenia pod tytułem „Z kobietami o finansach”, podczas których w praktyczny sposób tłumaczą, jak najskuteczniej zarządzać domowymi finansami oraz oszczędzać mając do dyspozycji nawet niewielkie dochodami. Program szkoleniowy Provident kierowany jest głównie do pań, które każdego dnia decydują o domowych wydatkach. Dotychczas eksperci Akademii Provident przeszkolili kilkaset kobiet w miastach w całej Polsce, a ich liczba nieustannie się zwiększa.

Tak! Pomagam

Tak! Pomagam to program wolontariatu pracowniczego, który prowadzony jest w Provident Polska od 2006 r. Biorą w nim udział pracownicy i przedstawiciele firmy. W ramach akcji firmowi wolontariusze za otrzymane od firmy pieniądze wspierają organizacje i instytucje. Ze względu na specyfikę wykonywanej na codzień pracy, wolontariusze dokładnie znają potrzeby lokalnych społeczności. Wiedzą komu i jak trzeba pomóc. Sami decydują o tym komu pomogą. Głównie są to ośrodki wychowawcze, domy pomocy społecznej, świetlice środowiskowe, szkoły specjalne, przedszkola oraz domy dziecka. Pomoc odbywa się na różne sposoby, od remontów wnętrz po organizację wycieczek dla dzieci.

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...