Bank PKO BP jednym z najpopularniejszych w Polsce

Czasy, w których kredyty bez BIK wybierały wyłącznie osoby zadłużone, przeszły już do przeszłości. Dziś sięga po nie coraz większa grupa klientów, a wśród nich i ci, którzy mają bardzo dobrą historię kredytową. Banki muszą zatem starać się jeszcze bardziej niż miało to miejsce do tej pory, aby zaciekawić potencjalnych kredytobiorców przygotowanymi przez siebie kredytami gotówkowego. Tuż obok nich wyrosły przecież naprawdę konkurencyjne podmioty, z którymi należy teraz walczyć o zaufanie ze strony klientów, jednym z nich jest pożyczka gotówkowa w PKO BP.

Bank PKO BP należy do tych instytucji finansowych, które nie mogą narzekać na brak doświadczenia rynkowego. Największy obecnie bank w Polsce powstał przecież w odległym 1919 i jest niema równolatkiem niepodległego państwa polskiego. Dziś obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa, wśród klientów tego banku zainteresowanych kredytami gotówkowymi znajdują się jednak również największe korporacje działające na obszarze Polski. Blisko trzydziestu tysięcy zatrudnionych przez PKO BP pracowników prowadzi ponad sześć milionów rachunków bankowych, a potencjalni klienci mogą udać się obecnie do ponad 1200 oddziałów banku rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Pożyczka gotówkowa w PKO BP

Zainteresowanie klientów pożyczkami gotówkowymi nigdy nie było małe, odpowiadając na ich potrzeby bank przygotował więc rozwiązanie o nazwie „Max pożyczka z mini ratą”. Nadal nie jest to, oczywiście, pożyczka bez BIK, wiele jej założeń sugeruje jednak, że PKO BP stara się aktywnie zabiegać o uznanie w oczach tych klientów, którzy do niedawna koncentrowali się przede wszystkim na współpracy z instytucjami pozabankowymi.

Pożyczkę gotówkową udzieloną przez bank PKO BP można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny, od niedawna zaś pracownicy banku zgadzają się również, aby służyła ona konsolidacji innych zobowiązań kredytowych. Dzięki temu istnieje spora szansa na to, że zainteresują się nią kolejne grupy osób, które do tej pory obawiały się, że tradycyjny bank nie będzie w stanie ich wesprzeć. Pieniądze można przy tym otrzymać zarówno przelewem na konto wskazane przez klienta, jak i bezpośrednio „do ręki”, co również jest sporym ułatwieniem dla wielu zainteresowanych nią osób.

Dużym walorem rozwiązania przygotowanego przez bank PKO BP jest i to, że kredyt gotówkowy spłaca się w miesięcznych, równych ratach. Ich wysokość można wyliczyć samodzielnie albo podczas spotkania z pracownikiem banku, nie ma zatem ryzyka tego, że zostanie ujawniona już po podpisaniu umowy, Zaletą rat równych jest i to, że ułatwiają one planowanie wydatków przez okres, w którym musi nastąpić spłata kredytu, są wiec wyjątkowo wygodne dla osoby biorącej na siebie takie zobowiązanie.

Zalety pożyczki w PKO BP

Na tym nie kończą się jednak wcale zalety chwilówki udzielanej klientom indywidualnym przez bank PKO BP. Wśród tych najważniejszych wymienia się więc: wysokość kredytu (nawet do 150 tysięcy złotych), preferencje dla tych klientów, którzy korzystają już z innych produktów banku PKO BP (np. rachunku osobistego), długi okres kredytowania (co pozwala na dostosowanie wysokości rat do indywidualnych potrzeb klienta), a także minimum formalności. Rzeczywiście, kredyt gotówkowy w wysokości do 15 tysięcy złotych można wziąć nawet bez wiedzy małżonka, natomiast o pożyczkę, która nie przekracza 30 tysięcy złotych klient ma prawo ubiegać się bez konieczności przedstawiania zabezpieczeń.

Co więcej, jeśli osoba ubiegająca się o pożyczkę gotówkową ma założony rachunek oszczędnościowy w banku PKO, nie musi nawet przedstawiać zaświadczenia o wynagrodzeniu, pracownik banku jest bowiem w stanie samodzielnie sprawdzić jego wysokość. Osoby, które obawiają się, że kredyt może być dla nich zbyt poważnym zobowiązaniem, mogą również ubezpieczyć go na preferencyjnych warunkach, co również zwiększa atrakcyjność tej oferty. Pożyczka gotówkowa w PKO BP to świetny produkt finansowy.

 

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, średnia: 5,00 z 5)
Loading...