Pożyczki pozabankowe

Optima

By Grudzień 12, 2017 Brak komentarzy

Chwilówki Optima

Spowolnienie gospodarcze, o którym mówi się już od ponad czterech lat, coraz mocniej daje się nam we znaki. Nasze pensje nie rosną tak szybko, jak byśmy tego oczekiwali, koszty życia nie chcą jednak ani maleć, ani utrzymywać się na dotychczasowym poziomie, co również przyjęlibyśmy z wdzięcznością. Wiele osób wychodzi z założenia, że mamy do czynienia z sytuacją, która powinna skłaniać nas do „zaciskania pasa” i rezygnacji z przyjemności, trudno nie zgodzić się jednak z tym, że jest to dość przygnębiająca wizja. Na szczęście, nie musi być to wcale wizja, która się sprawdzi, na polskim rynku rośnie bowiem liczba instytucji, które zajmują się pożyczaniem pieniędzy np. firma Optima.

Owszem, nie wszystkie można zaliczać do podmiotów godnych polecenia, niektórych najlepiej zaś unikać bez względu na to, jak kusząca nie byłaby oferowana przez nie oferta. Nie brakuje przecież osób uważających, że niestabilna sytuacja gospodarcza może być wykorzystywana do pomnażania własnych zysków, a to, że odbywa się to kosztem innych osób, nie jest wcale aż tak poważnym problemem. Na szczęście, z roku na rok rośnie również liczba pozabankowych instytucji finansowych, których ambicje sięgają dalej.

Firma Optima należy do grupy finansowej Follar Financial Group

Instytucje te również są nastawione na zysk, chcą jednak wspierać swoich klientów dostosowując swoje produkty do zgłaszanych przez nich potrzeb. Jedną z takich firm jest Optima działająca w ramach grupy finansowej Dollar Financial Group, i czerpiąca garściami z jej ponad trzydziestoletniego doświadczenia zdobywanego na rynkach różnych państw.

Optima to podmiot, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, nie sposób przy tym nie zgodzić się z tym, że doświadczenie to jest wykorzystywane w najlepszy z możliwych sposobów. Osoby, które chcą korzystać z możliwości stwarzanych przez firmę mogą liczyć nie tylko na czytelne zasady przyznawania pożyczki, ale i najbardziej dogodny dla siebie sposób przekazania pieniędzy. Wynika to właśnie z wieloletnich analiz potrzeb kolejnych klientów, pracownikom firmy Optima zależy bowiem na tym, aby ci ostatni byli zadowoleni z jakości polecanych im usług i mogli z czystym sumieniem polecać je swoim znajomym.

W Optima sam ustalasz kwotę rat!

Na pierwszy plan wysuwa się w tym kontekście możliwość samodzielnego ustalenia kwoty pożyczki i wysokości płaconych przez siebie rat, co przecież w wielu innych instytucjach finansowych nie jest wcale takie oczywiste. Pomocny okazuje się w tym kontekście kalkulator rat zamieszczony na stronie internetowej należącej do firmy Optima, jego intuicyjna obsługa sprawia przy tym, że z narzędzia tego mogą korzystać nie tylko osoby młode, ale i klienci posiadający znacznie mniejsze doświadczenie w zakresie wykorzystywania możliwości stwarzanych przez sieć.

Kalkulator jest bardzo przejrzystym i czytelnym wsparciem, osoby, które nie radzą sobie z jego wykorzystaniem nie muszą jednak obawiać się o to, że brak niezbędnych umiejętności przyczyni się do wyboru niewłaściwej liczby i wysokości rat. Znakiem rozpoznawczym firmy Optima jest również stworzenie jej klientom możliwości skorzystania z pomocy doświadczonych pracowników znających się nie tylko na ekonomii, ale i na najlepszych metodach planowania domowego budżetu. Pracownicy ci są w stanie bezbłędnie określić możliwości swoich klientów i podpowiedzieć im rozwiązanie, które przyniesie im największe korzyści.

Co zrobić aby dostać pożyczkę w firmie Optima?

Osoby, które chcą skorzystać ze wsparcia finansowego oferowanego przez firmę Optima muszą legitymować się ważnym dowodem osobistym oraz polskim obywatelstwem. Powinny też posiadać stałe źródło dochodów, może być to jednak nie tylko umowa o prace, ale również świadczenie ZUS lub dokument potwierdzający prowadzenie działalności gospodarczej. Co ważne, przeszkodą dla przedstawiciela firmy Optima rozpatrującego wniosek o pożyczkę nie jest nawet wpis w BIK sugerujący, że potencjalny klient miewał problemy z terminową spłatą zobowiązań, mamy zatem do czynienia z rozwiązaniem atrakcyjnym także z punktu widzenia tych osób, które popadły w pułapkę kredytową, a teraz podejmują działania mające na celu uporanie się z jej negatywnymi konsekwencjami.

Sama wysokość pożyczki jest uzależniona od długości współpracy z firmą Optima. Pierwsza dotyczy kwoty 2800 złotych, jeżeli jednak klient firmy Optima spłaca w terminie zobowiązania, które na siebie bierze, może liczyć na to, że kwota kolejnych pożyczek będzie systematycznie rosła. Spłata odbywa się w niewielkich tygodniowych ratach, tylko od osoby, która reguluje swoje zobowiązania zależy przy tym to, czy będzie odbierał je osobiście przedstawiciel firmy Optima, czy też pieniądze będą przekazywane na firmowe konto. Co ważne, omawiana tu instytucja finansowa nie czyni przeszkód tym swoim klientom, którym zależy na wcześniejszym wywiązaniu się z nałożonego na siebie zobowiązania finansowego. Można zrobić to w każdym momencie nie obawiając się utrudnień i kar umownych sprawiających, że krok taki przestaje być opłacalny. Wcześniejsze uregulowanie pożyczki uprawnia zresztą do natychmiastowego starania się o kolejne wsparcie.

Wiele instytucji finansowych stara się przekonywać do siebie kolejnych klientów niezwykle kuszącymi hasłami, aby później informować ich o tym, że podpisana umowa nie jest wcale tak jednoznaczna. W przypadku firmy Optima nie ma mowy o podobnych zabiegach. Osoby, które są zainteresowane korzystaniem z udzielanego przez nią wsparcia mogą liczyć na wyjątkowo profesjonalne podejście do swoich potrzeb, jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki dowiadują się więc, jakie koszty będą musiały ponosić i skąd bierze się każda złotówka składająca się na tygodniową ratę. Przejrzyste zasady sprawiają, że Optima jest chętnie wybierana również przez starszych klientów, którzy obawiają się wykorzystania swojej niewiedzy przez bezwzględnych pożyczkodawców. Firmowa oferta jest zresztą systematycznie modyfikowana i uzupełniana o rozwiązania, które odpowiadają zmieniającym się potrzebom kolejnych użytkowników.

 

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, średnia: 5,00 z 5)
Loading...